308,73 €
Turime
Turime
| Gross weight | 5.11 kg |
| Net weight | 4.40 kg |
| Producer | Acer |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Predator XB3 XB273KV4bmiiprx |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Audio Out |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | Yes |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Reakcijos laikas | 0.5 ms |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Skydelio tipas | Agile Splendor IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.