252,38 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 10.60 kg |
| Net weight | 7.00 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF Gaming VG328H1B |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Monitor |
| Nemirgantis | Yes |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Producer | Asus |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Pasukimo kampo ribos | -16/16 ° |
| Pasukimas | No |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Posvyrio kampas | -5/20 ° |
| Sukiojimas | Yes |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 3000:1 |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Non-glare |
| Skydelio tipas | VA |
| HD tipas | FHD |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 31.5 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Kabeliai pridėti | HDMI cable; Power cord |
| Garsiakalbių kiekis | 2 x 2 W |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.