
360,96 €
Turime
Turime
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 17.00 kg |
| Producer | FSP |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CHAMP 2K TOWER |
| UPS topologija | Online UPS |
| Talpumas | 2000 VA |
| Svoris | 9800 g |
| Matmenys (P x G x A) | 145 x 397 x 220 mm |
| Išvesties galia | 1800 W |
| Įvesties įtampa darbo metu (maks.) | 300 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 40 – 70 Hz |
| Išvesties darbo įtampa (min.) | ± 1% (Batt. Mode) V |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.