262,40 €
Turime
Turime
| Gross weight | 8.18 kg |
| Net weight | 6.18 kg |
| Producer | Lenovo |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Legion 27U-10 |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Raven Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.