Philips | 32B1U3900/00 | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-469887 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight10.89 kg
Net weight7.79 kg
ProducerPhilips
ConnectivityHDMI, DisplayPort, USB
Gamintojo prekės modelio pavadinimas32B1U3900/00
USB-CYes
USB-C maitinimo tiekimas90W
Posvyrio reguliavimasYes
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos100×100 mm
PasukimasYes
Aukščio reguliavimasYes
SukiojimasYes
Ekranas3840 x 2160 pikseliai
Ekrano ryškumas350 cd/m²
Skydelio tipasVA
Foninio apšvietimo tipasW-LED system
Reakcijos laikas4 ms
Vertikalusis matymo kampas178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis60 Hz
Matymo kampas, horizontalus178 °
Proporcija16:9
Ekrano įstrižainė32 col.
Įmontuoti garsiakalbiaiYes
Integruotas TV imtuvasNo
„DisplayPort” prievadų skaičius1
HDMI prievadų kiekis2
Ethernet LAN (RJ-45) prievadaiNo
Warranty36 mėn.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Philips | 32B1U3900/00 | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2”