358,75 €
Turime
Turime
| Gross weight | 7.80 kg |
| Net weight | 6.80 kg |
| Producer | Acer |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone, USB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CB343CUR bemiiphuzx |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 21:9 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.