97,50 €
Turime
Turime
| Gross weight | 11.28 kg |
| Net weight | 9.28 kg |
| Producer | Acer |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XF240Y X1biiph |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | No |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | No |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Reflection |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.