414,72 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer | AMD |
| Procesoriaus modelis | Ryzen 9 9900X |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesorius | AMD |
| Procesoriaus loginiai branduoliai | 24 |
| Procesoriaus dažnis | 5.6 GHz |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.