1299,00 €
Real-Time Autofocus and Keystone Correction, Auto Obstacle Avoidance, Auto Screen Fit, Ambient Light Adaptation, Wall Color Adaptation, Eye Guard
Turime
Turime
| Gross weight | 4.70 kg |
| Net weight | 4.30 kg |
| Producer | Anker Nebula |
| Priedai pridėti | AC Cable, Quick Start Guide, Remote, AAA Battery x2 |
| Maksimali raiška | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Ryškumas | 1800 ANSI liumenai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cosmos 4K SE Smart Portable Projector |
| Contrast ratio | N/A |
| Atstumo santykis | 1.2:1 |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės serija | Smart Portable Projector |
| Garso sistema | Speakers: 15W × 2 (Supported by Dolby Audio) |
| Proporcija | 16:9 |
| Belaidis ryšys | No |
| Wi-Fi connection | No |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.