34,99 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.224 kg |
| Net weight | 0.217 kg |
| Producer | Anker |
| Išvestis | 30W |
| Gaminio spalva | Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A1680031 |
| Gamintojo prekės serija | Power Bank with Built-In USB-C and + Lighting Cable |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.