79,99 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.585 kg |
| Producer | Anker |
| Įkrovimo laikas | 2 Hours |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A1695H11 |
| Gamintojo prekės serija | Zolo Powerbank |
| Akumuliatoriaus talpa | 25000 mAh |
| Specialios funkcijos | Built-In USB-C and Retractable Cable) |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.