662,57 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 11.62 kg |
| Net weight | 6.85 kg |
| Producer | AOC |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, Headphone out (3.5mm) |
| Matmenys su stovu | 60.93 x (39.56-52.56) x 24 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AG276UZD |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| HD tipas | UHD |
| Skydelio tipas | QD-OLED |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.