406,66 €
Turime
Turime
| Gross weight | 13.81 kg |
| Net weight | 10.09 kg |
| Producer | AOC |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-C, Audio Out |
| Matmenys su stovu | 80.88 x 40.16-58.16 x 25.22 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CU34E4CW |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | UWQHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | VA |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.