145,64 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 8.31 kg |
| Net weight | 5.37 kg |
| Producer | AOC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24P3CV |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Gamintojo prekės serija | Monitor |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| HD tipas | Full HD |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Proporcija | 16:9 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | Yes |
| Pasukimo kampas | 90 ° |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Kabeliai pridėti | HDMI Cable, DisplayPort Cable, USB-C TO C/A Cable, Power Cable |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.