365,40 €
Turime
Turime
| Gross weight | 8.00 kg |
| Net weight | 4.95 kg |
| Producer | AOC |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Audio out |
| Matmenys su stovu | 60.93 x 45.43 x 19.05 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Q27G41ZDF |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | No |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Sukiojimas | No |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| HD tipas | QHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Reflection |
| Skydelio tipas | QD-OLED |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.