244,44 €
Turime
Turime
| Gross weight | 7.11 kg |
| Net weight | 6.11 kg |
| Producer | AOC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Q27G4SRU |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| Ryškumas | 400 cd/m² |
| Sukiojimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Skydelio tipas | Fast IPS |
| HD tipas | QHD |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 320 Hz |
| Reakcijos laikas | 0.3 ms |
| Model | Q27G4SRU |
| Warranty | 36 mėn. |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| USB prievadų kiekis | 5 |
| Gaminio spalva | Black |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | No |
| VESA tvirtinimas | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.