Samsung | Business Monitor | LF27T450FQRXEN | 27 ” | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-330791 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight6.2 kg
Net weight4.6 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas LF27T450FQRXEN
Gamintojo prekės serijaBusiness Monitor
USB-CNo
USB-C maitinimo tiekimasN/A
ProducerSamsung
Posvyrio kampas-3/25 °
PasukimasYes
Aukščio reguliavimasYes
SukiojimasYes
Posvyrio reguliavimasYes
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos100 x 100 mm
Aukščio reguliavimas13 cm
Vertikalusis matymo kampas178 °
Matymo kampas, horizontalus178 °
Ekrano įstrižainė27 col.
HD tipasFHD
Kontrasto santykis (standartinis)1000:1
Skydelio tipasIPS
Ekrano ryškumas250 cd/m²
Ekranas1920 x 1080
Reakcijos laikas5 ms
Jutiklinis ekranasNo
Maksimalus atnaujinimo dažnis75 Hz
Proporcija16:9
Gaminio spalvaBlack
HDMI prievadų kiekis2
„DisplayPort” prievadų skaičius1
USB prievadų kiekis2x USB 2.0
Integruotas TV imtuvasNo
Įmontuoti garsiakalbiaiNo
Energijos efektyvumo klasėD
Ethernet LAN (RJ-45) prievadaiNo
Warranty36 mėn.
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Samsung | Business Monitor | LF27T450FQRXEN | 27 ” | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black”