LG | 34WP550-B | 34 ” | IPS | UltraWide Full HD | 21:9 | 75 Hz | 5 ms | 2560 x 1080 pixels | 200 cd/m² | Headphone Out | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 24 month(s)
Neturime
Neturime
Prekės kodas: ac-359008 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight10.2 kg
Net weight7 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas34WP550-B
NemirgantisYes
USB-CNo
USB-C maitinimo tiekimasN/A
ProducerLG
Posvyrio reguliavimasNo
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos100 x 100 mm
PasukimasNo
Aukščio reguliavimasYes
SukiojimasNo
Aukščio reguliavimas0-11 cm
Kontrasto santykis (standartinis)1000:1
Ekranas2560 x 1080 pikseliai
Ekrano ryškumas200 cd/m²
Ekrano paviršiusAnti-Glare
Skydelio tipasIPS
HD tipasUltraWide Full HD
Reakcijos laikas5 ms
Vertikalusis matymo kampas178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis75 Hz
Matymo kampas, horizontalus178 °
Proporcija21:9
Ekrano įstrižainė34 col.
Įmontuoti garsiakalbiaiNo
Integruotas TV imtuvasNo
HDMI prievadų kiekis2
Išvesties jungtysHeadphone Out
Gaminio spalvaBlack
Warranty24 mėn.
Energijos efektyvumo klasėF
Ethernet LAN (RJ-45) prievadaiNo
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “LG | 34WP550-B | 34 ” | IPS | UltraWide Full HD | 21:9 | 75 Hz | 5 ms | 2560 x 1080 pixels | 200 cd/m² | Headphone Out | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 24 month(s)”