536,32 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.94 kg |
| Producer | Apple |
| Priedai pridėti | USB-C charging cable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iPad |
| Ekrano įstrižainė | 11 col. |
| Jutiklinė technologija | Multi-Touch |
| Ekrano technologija | IPS, Liquid Retina |
| Ekranas | 2360 x 1640 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| LED apšvietimas | Yes |
| Procesorius | Apple |
| Procesoriaus modelis | A16 |
| Įdiegta operacinė sistema | iPadOS |
| Baterijos technologija | Lithium Polymer (Li-Po) |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė (maks.) | 10 h |
| Akumuliatoriaus talpa | 7606 mAh |
| Gaminio spalva | Silver |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| „Bluetooth“ | Yes |
| 3G | No |
| Wi-Fi Belaidis ryšys | Yes |
| 4G | No |
| NFC | No |
| 5G | No |
| Vidinės laikmenos talpa | 256 GB |
| Galinės kameros raiška (skaičiais) | 12 MP |
| Priekinės kameros raiška (skaičiais) | 12 MP |
| Galinė kamera | Yes |
| Priekinė kamera | Yes |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.