920,32 €
Turime
Turime
| Gross weight | 8.60 kg |
| Net weight | 7.80 kg |
| Producer | Arozzi |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-C, USB-A, USB-B, Audio Out 3.5mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Nova |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75/100×100 mm |
| Pasukimas | No |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 5120 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Skydelio tipas | VA |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 49 col. |
| Proporcija | 32:9 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | White |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.