22,37 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.635 kg |
| Net weight | 0.535 kg |
| Producer | Asus |
| Jungties tipas | RF 2.4GHz |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CW100 |
| Klaviatūros išdėstymas | Russian |
| Techniniai parametrai | RF Distance: 10 m; OS: Windows 10, Windows 8 and up, Windows 11 |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.