429,95 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.89 kg |
| Net weight | 1.13 kg |
| Producer | Asus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Dual GeForce RTX 5060 White OC Edition 8GB GDDR7 |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR7 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Sąsajos tipas | PCI Express 5.0 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5060 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.