421,16 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer | Asus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Sąsajos tipas | PCI Express 5.0 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 2 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 9060 XT |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.