25,98 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.166 kg |
| Net weight | 0.066 kg |
| Producer | Asus |
| Juostos suderinamumas | Windows 10, Chrome OS, Windows 11, macOS 12 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Fragrance MD101 |
| DPI | 2400 DPI |
| Key life span | 10-million-click |
| Foninis apšvietimas | No |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Mouse |
| Gaminio spalva | Rose Clay |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.