40,35 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.17 kg |
| Producer | Asus |
| Tipas | Smart Card Keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KU100 |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Maksimalus kabelio ilgis | 2 m |
| Techniniai parametrai | Plug and Play: The USB 2.0 wired connection enables easy connection to PC or laptop; Dedicated LED indicators: Dedicated LED indicators for Number lock, Caps lock, and Scroll lock; Angle adjustable kickstand: Allows to adjust angle for better typing experience |
| Ryšio technologija | Wired |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.