29,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer | Asus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MD105 |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Operating system | macOS 12, Windows 11, Chrome OS |
| Raiška | 1200/1600/2400 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gaminio spalva | Volt Green |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Jungties tipas | Bluetooth, 2.4GHz |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.