2999,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 2.70 kg |
| Net weight | 2.40 kg |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| HD tipas | 3K |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Ekranas | 2880 x 1800 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Proporcija | 16:10 |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Gaminio spalva | Nano Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P16 H7606WP-SR231X |
| Gamintojo prekės serija | ProArt |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesoriaus modelis | HX 370 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | US international |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 2000 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Baterijos technologija | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 90 Wh |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.