846,03 €
Turime
Turime
| Gross weight | 8.73 kg |
| Net weight | 5.91 kg |
| Producer | Asus |
| Connectivity | USB-C, DisplayPort, HDMI, Earphone Jack |
| Matmenys su stovu | 61.22 x 53.81 x 21.5 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ProArt PA27JCV |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 96W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 5120 x 2880 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.