126,53 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.6 kg |
| Net weight | 1.3 kg |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II |
| Producer | Asus |
| Atminties lizdai | 4 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B550 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | 30.5cm x 24.4cm |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 6 |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 5000 Series, 5000 G-Series, 4000 G-Series, 3000 Series Desktop Processors |
| Procesorius | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.