1999,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 2.25 kg |
| Net weight | 1.95 kg |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Standžiojo disko talpa | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD GB |
| Laikmena | SSD |
| Hibridinio disko (H-HDD) talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Kamera | 1080p FHD camera with privacy shutter |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Proporcija | 16:10 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Procesoriaus modelis | 240H |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.2 GHz |
| Procesorius | Intel Core 7 |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 GHz |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Gaminio spalva | Matte Black |
| Gamintojo prekės serija | V16 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | V3607VP-RP020W |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.