704,00 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 2.05 kg |
| Net weight | 1.75 kg |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 250 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Įstrižainė | 15.6 col. |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | FHD |
| Kamera | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | IPS |
| Proporcija | 16:9 |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2×8 GB |
| Gaminio spalva | Quiet Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 15 M1502NAQ-KM034W |
| Gamintojo prekės serija | Vivobook |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus modelis | 150 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.55 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 GHz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | Russian |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Baterijos technologija | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 42 Wh |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.