832,00 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.92 kg |
| Net weight | 1.63 kg |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | IPS |
| Proporcija | 16:10 |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2×8 GB |
| Gaminio spalva | Cool Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S14 S3407VA-KM088W |
| Gamintojo prekės serija | Vivobook |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | Intel Core 5 |
| Procesoriaus modelis | 210H |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.2 GHz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | Russian |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 70 Wh |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.