73,89 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.4 kg |
| Net weight | 0.209 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Producer | Asus |
| Judėjimo raiška | 4200 DPI |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Maitinimo šaltinis | Batteries |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion 800mAh |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Yes |
| Pelės svoris | 109 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MD300 |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Mouse |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Perjungimo tipas | Omron D2FC-FK (50M) |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.