9,77 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.19 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.073 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WT300 RF |
| Įtaiso tipas | Optical mouse |
| Producer | Asus |
| Gaminio spalva | Black/Red |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | Nano USB 2.4GHz receiver |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Sąsaja | Mouse : USB |
| Įkraunama | No |
| Pelės svoris | 56 g |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.