11,88 €
Turime
Turime
| Įrenginio sąsaja | RF Wireless |
| Rekomenduojamas naudojimas | PC/notebook |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Slankiklis | Yes |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Paskirtis | Office |
| Judėjimo raiška | 1600 DPI |
| Dydžio formatas | Right-hand |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Imtuvo ilgis | 6.2 cm |
| Imtuvo plotis | 1.92 cm |
| Pelės svoris | 70 g |
| Plotis | 10.6 cm |
| Aukštis | 3.95 cm |
| Gylis | 7.56 cm |
| Imtuvo gylis | 1.48 cm |
| Svoris | 70 g |
| Greito pradėjimo vadovas | Yes |
| Imtuvas pridėtas | Yes |
| Elementai pridėti | Yes |
| Baterijos technologija | Alkaline |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Akumuliatoriaus tipas | AA |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Yes |
| Ergonomiškas dizainas | Yes |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows® 8.1; Windows® 8 , 32bit/64bit; Windows® 7 , 32bit/64bit; Windows® Vista , 32bit/64bit; Windows® XP. |
| Matmenys (P x G x A) | 106 x 75,6 x 39,5 mm mm |
| Raiška | 1000dpi/1600dpi |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Tipas | Wireless Optical Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WT465 |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Net weight | 0.145 kg |
| Producer | Asus |
| Įrenginio jungtis | Wireless |
| Gross weight | 0.215 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.