1199,00 €
Sleeve in the box
Turime
Turime
| Gross weight | 1.90 kg |
| Net weight | 1.60 kg |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 400 cd/m² |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| HD tipas | WUXGA |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | OLED |
| Proporcija | 16:10 |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Gaminio spalva | Jade Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14 UM3406GA-QD002W |
| Gamintojo prekės serija | Zenbook |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 5 |
| Procesoriaus modelis | 430 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.5 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | US international |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 75 Wh |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.