48,08 €
One KVM console controls two computers with USB and HDMI interface. Superior video quality – up to 1920 x 1080 @ 60 Hz / 1920 x 1200 @ 60 Hz. Console Ports: 1 x HDMI Female, 2 x USB Type A Femal. KVM Ports: 2 x HDMI Male, 2 x USB Type A Male
Turime
Turime
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS22HF |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port USB FHD HDMI Cable KVM Switch |
| Warranty | 24 mėn. |
| Matmenys (P x G x A) | 6.65×8.24×2.52 cm |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 50 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 – 80% RH, Non-Condensing % |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.