8,72 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer | AXAGON |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RVDM-HI14C2 |
| Gamintojo prekės serija | MINI DP to HDMI cable, 1.8 m, 4K/30Hz |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.