| Gross weight | 0.82 kg |
| Net weight | 0.67 kg |
| Producer | AXAGON |
| Tipas | USB Type A to USB Type B |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ADR-220B |
| Gamintojo prekės serija | USB Repeater Cable, 20 m |
| Kabelio ilgis | 20 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.