115,12 €
Suitable for crushing ice and for frozen fruit and vegetables; Safety locking lid; Transparent lid and pusher; Blade and discs stainless steel
Turime
Turime
| Svoris | 1 g |
| Gaminio spalva | Stainless steel |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Tipas | Mini Food Processor |
| Suderinamumas | MUM5xxx |
| Talpumas | 0.5 L GB |
| Priedai pridėti | Mixing blade, medium grating disc, reversible shredding disc, reversible slicing disc |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.84 kg |
| Producer | Bosch |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUZ5MM1 |
| Gross weight | 1.04 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.