8,26 €
Neturime
Neturime
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Suderinamumas | DCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W, MFC-T800W |
| Suderinami produktai | DCP-T300 / DCP-T500W / DCP-T700W |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Lapų kiekis | 6000 puslapiai |
| Talpa | Approx. 6,000 pages ml |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BT6000BK |
| Net weight | 0.112 kg |
| Producer | Brother |
| Gross weight | 0.155 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.