231,17 €
Mobile Printing – Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria
Neturime
Neturime
| Gross weight | 17.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HL-L3220CW |
| Net weight | 14.70 kg |
| Funkcijos | |
| Warranty | 36 mėn. |
| Producer | Brother |
| Gaminio spalva | White |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Spausdinimas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Kopijavimas | No |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė įvesties galia | 250 lapai |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Įrenginio jungtis | Wireless |
| Maksimali raiška | 600 x 600 DPI |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 18 atv./per min. |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) spalvotai | 18 atv./per min. |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Eterneto vietinis tinklas | Yes |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Ekrano tipas | LED |
| Matmenys (P x G x A) | 399x399x239 mm |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.