91,39 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 7.70 kg |
| Net weight | 6.30 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DCP-J1260W |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printer |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Spausdinimas | Colour |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio tipas | 3-in-1 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.