181,44 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 2.63 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TD-2125N |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.33 kg |
| Producer | Brother |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Spausdinimas | Mono |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 203 DPI |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Sąsaja | USB, Wired network (10/100BASE-TX), Wirelesss network (IEEE802.11b/g/n 2.4GHz Wireless Direct IEEE802.11g/n 2.4GHz) |
| Spausdinimo greitis | 152.4 mm/sek. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.