17,27 €
Turime
Turime
| Juostos ilgis | 8 m |
| Gaminio spalva | Black on White |
| Juostos tipas | TZe |
| Juostos dydis | 2.4 cm |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.045 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZ-251 Laminated Tape |
| Gross weight | 0.075 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.