10,56 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Brother |
| Juostos ilgis | 8 m |
| Juostos plotis | 1.2 cm |
| Kiekis pakuotėje | 1 cassette(s) |
| Plotis | 2 cm |
| Gylis | 9 cm |
| Juostos dydis | 1.2 x 800 cm |
| Suderinamumas | P-Touch GL-H105, PT-1000, 1005, 1010, 1080, 1090, 1230, 1260, 1280, 1290, 1650, 18, 1830, 1880, 1950, 2030, 2100, 2430, 2700, 2730, 7100, 7500, 7600, 9500, 9700, 9800, D200, D210, D400, D450, D600, E100, E300, E550, PT-GL-100, PT-GL-200, PT-H101, H105, H110, H300, H500, H75, P700, P750, P900, P950 |
| Spausdinimo technologija | Direct thermal |
| Medžiaga | Non-laminated tape |
| Ruošinio lapai pakuotėje | 1 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.