3,87 €
Turime
Turime
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.093 kg |
| Tipas | DP to DVI-D |
| Producer | Cablexpert |
| Gross weight | 0.153 kg |
| Gamintojo prekės serija | Adapter cable |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| 2 jungtis | DVI |
| 1 jungtis | DisplayPort |
| Spalva | Black |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.