10,78 €
Neturime
Neturime
| Akumuliatoriaus talpa | 200 mAh |
| Pridėtų akumuliatorių skaičius | 1 dalių |
| Baterijos technologija | AlwaysReady Rechargeable Batteries Ni-MH |
| Akumuliatoriaus įtampa | 9 V |
| Pakuotės tipas | Blister |
| Warranty | 24 mėn. |
| Tipas | 9V/6HR61 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer | Camelion |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.