99,99 €
1. Full electronics capacity with a dedicated compartment that fits both a 17.3 inch laptop and an iPad® or tablet (encased or not)2. Durable, water-resistant nylon materials protect this backpack from daily wear and tear3. Designed with a tapered, streamlined body plus top and bottom grab handles to load easily into overhead bins and small spaces4. Top-loading pocket with plush lining helps prevent a smartphone from getting crushed or scratched5. Middle compartment contains a spacious area for folders, books or headphones and a slim pocket sized for files, documents or magazines
Neturime
Neturime
| Nešiojamojo kompiuterio skyriaus matmenys (P x G x A) | 416 x 46 x 300 mm |
| Svoris | 930 g |
| Svoris | 0.93 kg |
| Matmenys (P x Gx A) | 500 x 236 x 371 mm |
| Medžiaga | Nylon |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15-17 col. |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Spalva | Black |
| Atsparus vandeniui | No |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RBP217 |
| Net weight | 0.991 kg |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 17.3 col. |
| Producer | Case Logic |
| Petnešėlė | No |
| Gross weight | 1 kg |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.