11,47 €
Neturime
Neturime
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Lapų kiekis | 2100 puslapiai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės serija | Econom |
| Net weight | 0.501 kg |
| Producer | ColorWay |
| Gross weight | 0.681 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.